Cart

KETRON EVENT ver. 1.3.0

Aktualizacja przeznaczona dla modeli EVENT oraz EVENT 61

UWAGA! NIE WOLNO WYŁĄCZAĆ INSTRUMENTU PODCZAS AKTUALIZACJI! Instrument zresetuje się sam i wróci do domyślnego okna systemu operacyjnego.

Wersję 1.3.0 należy instalować tylko wtedy, gdy instrument ma zainstalowaną wersję 1.2.0. Aby to sprawdzić, naciskamy MENU –> Preferences, i w górnym lewym rogu jest podana aktualna wersja systemu.

Nowa aktualizacja poprawia błędy jak np, działanie K START w trybie Performance, a także rozszerza możliwości instrumentu (np. od teraz tryb akompaniamentu oraz player mogą działać jednocześnie). Naciśnij aby zobaczyć pełną listę zmian.

Naciśnij aby pobrać aktualizację

Instrukcja aktualizacji:

1. Pobierz plik Update_v130_230717. Zip na komputer.

2. Rozpakuj plik Update_v130_230717.Zip. Zostanie utworzony folder Update_v130_230717. Wewnątrz folderu znajdziesz folder „eventdir”.

3. Skopiuj folder eventdir do katalogu głównego pendrive’a USB. Bezpiecznie odłącz pendrive’a USB od komputera.

4. Wyłącz instrument. Włóż pendrive USB do jednego z 2 portów USB.

5. Włącz instrument i poczekaj na zakończenie aktualizacji. Procedura spowoduje kilkukrotne ponowne uruchomienie instrumentu. Po zakończeniu aktualizacji pojawi się ekran początkowy systemu operacyjnego.

6. Przejdź do strony Soundbank naciskając przycisk MENU. Wybierz „Soundbank”.

7. Kliknij plik w lewej kolumnie (COUNTRY_FOLK001.sbk). Kliknij YES. Poczekaj na zakończenie instalacji. Instrument automatycznie uruchomi się ponownie.

8. Przejdź do strony Soundbank naciskając przycisk MENU. Wybierz „Soundbank”.

9. Kliknij plik w lewej kolumnie (CYMBALOM_0000001.sbk). Kliknij YES. Poczekaj na zakończenie instalacji. Instrument automatycznie uruchomi się ponownie.

10. Przejdź do strony Soundbank naciskając przycisk MENU. Wybierz „Soundbank”.

11. Kliknij plik w lewej kolumnie (SUITACASE_70_0001.sbk). Kliknij YES. Poczekaj na zakończenie instalacji. Instrument automatycznie uruchomi się ponownie.