Cart

KETRON EVENT ver. 1.2.0

Aktualizacja TYLKO dla instrumentu klawiszowego EVENT (Nie dla modułu EVENT X)

UWAGA! NIE WOLNO WYŁĄCZAĆ INSTRUMENTU PODCZAS AKTUALIZACJI! Instrument zresetuje się sam i wróci do domyślnego okna systemu operacyjnego.

Wersję 1.2.0 należy instalować tylko wtedy, gdy instrument ma zainstalowaną wersję 1.1.0. Aby to sprawdzić, naciskamy MENU –> Preferences, i w górnym lewym rogu jest podana aktualna wersja systemu.

Naciśnij aby pobrać aktualizację

Instrukcja aktualizacji:

1. Pobierz plik event_v120.zip na komputer.

2. Rozpakuj plik event_v120.zip. Zostanie utworzony folder event_v120. Wewnątrz folderu event_v120 znajdziesz folder „eventdir”.

3. Skopiuj folder eventdir do katalogu głównego pendrive’a USB. Bezpiecznie odłącz pendrive’a USB od komputera.

4. Wyłącz instrument. Włóż pendrive USB do jednego z 2 portów USB.

5. Włącz instrument i poczekaj na zakończenie aktualizacji. Procedura spowoduje kilkukrotne ponowne uruchomienie instrumentu. Po zakończeniu aktualizacji pojawi się ekran początkowy systemu operacyjnego.

6. Przejdź do strony Soundbank naciskając przycisk MENU. Wybierz „Soundbank”.

7. Kliknij plik w lewej kolumnie (COUNTRY_FOLK001.sbk). Kliknij YES. Poczekaj na zakończenie instalacji. Instrument automatycznie uruchomi się ponownie.

8. Przejdź do strony Soundbank naciskając przycisk MENU. Wybierz „Soundbank”.

9. Kliknij plik w lewej kolumnie (CYMBALOM_0000001.sbk). Kliknij YES. Poczekaj na zakończenie instalacji. Instrument automatycznie uruchomi się ponownie.

10. Przejdź do strony Soundbank naciskając przycisk MENU. Wybierz „Soundbank”.

11. Kliknij plik w lewej kolumnie (SUITACASE_70_0001.sbk). Kliknij YES. Poczekaj na zakończenie instalacji. Instrument automatycznie uruchomi się ponownie.