Cart

Szanowni Państwo… mamy przyjemność przedstawić Wam nowość od KETRONa.

Do standardowego EVENTa, wersji EVENT 61, oraz modułu EVENT X dołącza jeszcze jeden moduł: Ketron EVM

Naciśnij, aby zobaczyć borszurę PDF dotyczącą modelu KETRON EVM

Jak to działa? W tej maleńkiej skrzyneczce jest ukryta cała dusza modelu EVENT, czyli pełny aranżer oraz procesor dźwiękowy. Wystarczy w sposób bezprzewodowy połączyć się z modułem EVM przy pomocy Tabletu lub komputera. W odpowiedniej aplikacji pojawi się ekran dotykowy EVENTa oraz wirtualne przyciski przeniesione prosto z obudowy instrumentu.

Jest to pierwszy tego typu produkt na świecie. Ta mała skrzyneczka może być obok was, albo schowana gdzieś przy mikserze, interfejsie, w case itp… bo łączy się bezprzewodowo z tabletami iPad i Android. Działa to w ten sposób, że na wyświetlaczu tabletu pojawia się wirtualny EVENT! Przeniesiony do aplikacji jest wyświetlacz instrumentu i wirtualne przyciski i potencjometry odpowiadające tym na obudowie wersji keyboardowej. Wystarczy klawiatura sterująca i tablet. Nic więcej!

W module EVM są wszystkie Real Style, Real Bassy, Real Chords itp prosto z EVENTa. Istnieje również możliwość kontrolowania tego modułu z poziomu komputera osobistego, więc EVM może służyć nie tylko jako moduł aranżera do występów na żywo, ale także urządzenie stricte studyjne.

Krótko mówiąc, dzięki tej małej skrzyneczce, możesz mieć pełny keyboard z aranżerem w swoim tablecie na scenie! Możesz mieć również najwyższej jakości pętle bassów, perkusji, gitar itp w swoim studio! To najbardziej mobilny profesjonalny aranżer na świecie!

Kategorie: moduły